• test

O nas

Wykonujemy różnego rodzaju zamówienia – od hal namiotowych po reklamy na plandekach. Wszystkie zlecenia realizujemy ze szczególną starannością o każdy szczegół. Jeśli zależy Państwu na terminowym wykonawcy – Plandek-Pol jest firmą, której Państwo szukają!

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały od zaufanych hurtowników. Dzięki temu nasze wyroby są nie tylko bardzo trwałe i wytrzymałe, ale także prezentują wysoki poziom estetyczny.

Plandeki wykorzystuje się głównie w transporcie. Jednak – jak pokazuje nasze doświadczenie – zastosowanie materiałów plandekowych jest bardzo różnorodne.

Każdy projekt szczegółowo omawiamy ze zleceniodawcą, słuchając jego sugestii na każdym etapie produkcji. Wykonujemy projekty dostarczone przez klienta, jak również możemy zaproponować nasze własne pomysły i rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i przez formularz kontaktowy, zamieszczony na stronie. Starając się jak najlepiej dostosować do Państwa oczekiwań i potrzeb, nie mamy sztywnych godzin pracy – jesteśmy elastyczni. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Red truck

Construction d'un bassin de jardin